Бормотухи.НЕТ

Вернуться   Бормотухи.НЕТ > Общие форумы > Доска объявлений
Расширенный поиск

Доска объявлений Вешаем объявления с указанием точных координат, если это необходимо...

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 27.03.2022, 12:11 Вверх   #1
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
По умолчанию Просування Нового Завіту !

Привіт, мене звуть Андрій Афанасьєв і я тебе з радістю запрошую відвідати мій сайт https://www.amen.in.ua/. 16.08.2020 я повторно зареєстрував доменне ім'я, щоб розмістити на ньому Новий Завіт. Шлях сайту був дуже довгий і я довгий час створив та видаляв Новий Завіт. Звичайно за цей час я багато чого навчився, проте мета моєї роботи це успіх і відвідувачі на моєму сайті, тому я вас з радістю запрошую стати читачем мого проекту.

На сайті розташований Новий Заповіт Господа Ісуса Христа в російському Синодальному Перекладі, Новий Завіт у MP3, TXT, серіал Біблія, підписка на розсилку, адаптивний стиль, зручна навігація, меню. Сподіваюся, що вам буде зручно використовувати сайт на своєму пристрої. Сайт зроблено на Joomla 3 і розташований на сервері thehost.

З Ісусом Христом я познайомився в лікарні, в яку потрапив через свою дурість, помилки. Там я провів 1.5 місяці і почав читати Біблію та Новий Завіт. Найголовнішими книгами для мене, звичайно, стали Євангеліє, проте я читав і вивчав також і Старий Завіт. Багато років я жив у гріху, лаявся з мамою, курив, пив пиво, проте істина зробила мене вільним і тепер я живу сам у квартирі, працюю, працюю з сайтом, кинув пити, курити.

Якщо вам подобається моя творчість, ви можете пожертвувати гроші на розвиток проекту використовуючи гаманець вебмані Z443885329966, ваші пожертвування підуть на оплату хостингу, домену, сео, рекламу. Сподіваюся, що слово Бога для вас головне у вашому житті і ви читатимете текст завіту тут.
  Ответить с цитированием
Старый 27.03.2022, 20:45 Вверх   #2
Коварный тип
 
Аватар для Serberg
Serberg вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Что с старыми сайтами?
  Ответить с цитированием
Старый 27.03.2022, 22:56 Вверх   #3
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Старые сайты канули в небытие, этот Слава Богу пока живет, хотя я понимаю, что нечего вечного нету. Есть сайты, которые живут долго, но еще раз повторюсь вечного нечего нету.
  Ответить с цитированием
Старый 31.03.2022, 10:14 Вверх   #4
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Если Вы имели введу форумы, то форумы есть, еще на стадии развития, зачатия !

https://my.forum.cool
https://vape.forum.camp
  Ответить с цитированием
Старый 12.04.2022, 09:04 Вверх   #5
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Сегодня открыл новый сайт с текстом Священного Писания на украинском языке https://www.emmanuel.in.ua/
  Ответить с цитированием
Старый 12.04.2022, 10:54 Вверх   #6
Старший модератор
 
Аватар для Prometej
Prometej вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Мда.. Мысли в слух. Может не стоит разбрасываться и создавать кучу сайтов однодневок? А сосредоточить все свои силы на каком либо одном?
  Ответить с цитированием
Старый 13.04.2022, 21:05 Вверх   #7
Коварный тип
 
Аватар для Serberg
Serberg вне форума
Доп. информация
По умолчанию

pro777, что мешает сделать так, чтобы сайты жили долго?
  Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Старый 13.04.2022, 21:08 Вверх   #8
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Особо нечего, постараюсь, чтоб сайты со Священным Писанием прожили максимально долго.
  Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:36. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
 

Время генерации страницы 0.08803 секунды с 13 запросами