Бормотухи.НЕТ

Вернуться   Бормотухи.НЕТ > Общие форумы > Это интересно...
Расширенный поиск

Ответ
 
Опции темы Поиск в этой теме
Старый 23.06.2022, 19:57 Вверх   #1
Грамотный форумчанин
 
Аватар для pro777
pro777 вне форума
Доп. информация
Хорошо Біблія як книга знання !

Для кожної людини Біблія має своє значення, своє значення. Для людей віруючих це кодекс норм та правил, джерело віри та сенсу. Для людей культури це шедевр світової культури, літературна спадщина наших предків. Для людей творчих Біблія може стати джерелом натхнення, невичерпним, нескінченним… Як часто і з якою метою читати Біблію – справа кожного, але будь-яка людина, яка вважає себе інтелектуальною і духовною, повинна хоча б раз у житті прочитати Біблію. Ми надаємо Вам хорошу нагоду читати Біблію онлайн. Наша онлайн Біблія рясніє картинами відомих художників на Біблійні мотиви. Ми підбирали картини ретельно і скрупульозно, щоб Ви повною мірою могли перейнятися змістом кожного розділу Біблії.

Саме слово Біблія або βιβλία перекладається з грецької як «книга», тому її часто називають книгою книг. 66 книг Біблії є канонічними для всіх християнських течій. Якщо бути точним, то протестанти вважають канонічними 66 книжок, католики – 73 книжки, а православні – 77 книжок.

Християнська Біблія складається з Старого і Нового Завіту, при цьому книги Нового Завіту однакові всім конфесій. Старий Завіт складається з книг Танаха - Єврейської Біблії та додаткових. Кількість книг Старого Завіту залежить від конфесії.

Додаткові книги Старого Завіту називаються неканонічними в Російській Православній Церкві, що рекомендуються для читання в грецьких Православних Церквах, другоканонічними в католицизмі та апокрифами в протестантстві. Розрізняється не лише кількість книг у Біблії, а й їхня послідовність.

Біблію часто називають Святим Письмом або Святою Біблією. Весь канонічний текст Біблії та особливо книга Левіт пронизана ідеєю святості. Тексти Біблії боговідверті і богонатхненні, тобто вони написані під впливом Святого Духа. Таким чином, читати Біблію означає знайомитися з першоджерелом і першоосновним правилом віри.

У XIII англійський богослов Стефан Ленгтон розділив книги Біблії на глави. У XVI ст Роберт Етьєнн, французький друкар і лексикограф, розділив Біблію на вірші. Сьогодні Біблія цитується за книгою, розділом та віршем. На сайті ми дотримуємося аналогічного підходу, тому читати біблію онлайн Вам буде зручно та звично.

Біблію часто називають Святим Письмом або Святою Біблією. Весь канонічний текст Біблії та особливо книга Левіт пронизана ідеєю святості. Тексти Біблії боговідверті і богонатхненні, тобто вони написані під впливом Святого Духа. Таким чином, читати Біблію означає знайомитися з першоджерелом і першоосновним правилом віри.

У XIII англійський богослов Стефан Ленгтон розділив книги Біблії на глави. У XVI ст. Роберт Етьєнн, французький друкар і лексикограф, розділивши Біблію на вірші. Сьогодні Біблія цитується за книгою, розділом та віршем. На сайті ми дотримуємося аналогічного підходу, тому читати біблію онлайн Вам буде зручно та звично.
  Ответить с цитированием
Старый 26.06.2022, 14:41 Вверх   #2
bor1s.ru
 
Аватар для eastVi
eastVi вне форума
Доп. информация
По умолчанию

И что это, что за пропаганда ? если можно назвать это пропагандой.
  Ответить с цитированием
Старый 26.06.2022, 16:08 Вверх   #3
Старший модератор
 
Аватар для Prometej
Prometej на форуме
Доп. информация
По умолчанию

Цитата Сообщение от eastVi Посмотреть сообщение
И что это, что за пропаганда ? если можно назвать это пропагандой.
По ссылке, если разговор о ней, открывается его сайт. Тут можно придраться только к тому, что Бормотуха это русскоговорящий форум. И статью, желательно, писать на великом и могучем русском языке. Да и согласно Правил форума писать сообщения на любом ином языке кроме русского, не приветствуется. Это не уважение к другим посетителям форума.
Замечание делать не стал, что бы не придумали ахинею, что я преследую за веру. Или иной бред, что я рашист и давлю жителей Украины за их сообщения. Тут дешевле станет промолчать.
  Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Старый 26.06.2022, 20:30 Вверх   #4
Просто блондинка
 
Аватар для Luvilla
Luvilla вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Цитата Сообщение от Prometej Посмотреть сообщение
Да и согласно Правил форума писать сообщения на любом ином языке кроме русского, не приветствуется.
не "не приветствуется", а прямо запрещено правилами
я бы влепила погон за нарушение правил форума

Цитата Сообщение от Prometej Посмотреть сообщение
Замечание делать не стал, что бы не придумали ахинею, что я преследую за веру. Или иной бред, что я рашист и давлю жителей Украины за их сообщения. Тут дешевле станет промолчать.
адекватные жители Украины понимают: есть куча украиноязычных ресурсов, там использование украинского уместно
а прийти на русскоязычный ресурс и устраивать демарши - как минимум, глупо
  Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Старый 26.06.2022, 21:59 Вверх   #5
Старший модератор
 
Аватар для Prometej
Prometej на форуме
Доп. информация
По умолчанию

Цитата Сообщение от Luvilla Посмотреть сообщение
бы влепила погон за нарушение правил форума
Вот и влепите. Тем более, что Вы с Украины. А я из России и не хочу обвинений в том, что мщу украинцам.
  Ответить с цитированием
Старый 27.06.2022, 02:18 Вверх   #6
Просто блондинка
 
Аватар для Luvilla
Luvilla вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Цитата Сообщение от Prometej Посмотреть сообщение
Вот и влепите.
здесь я технический администратор
всё остальное доверено Вам
  Ответить с цитированием
Старый 27.06.2022, 14:40 Вверх   #7
bor1s.ru
 
Аватар для eastVi
eastVi вне форума
Доп. информация
По умолчанию

Влепил за нарушение правил форума!
  Ответить с цитированием
Cказали cпасибо:
Ответ

Метки
біблія

Опции темы Поиск в этой теме
Поиск в этой теме:

Расширенный поиск

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
 

Время генерации страницы 0.09710 секунды с 11 запросами